Úspešný markizácky seriál Oteckovia sa teší takej veľkej diváckej priazni, akú sa na Slovensku doteraz podarilo dosiahnuť len veľmi málo televíznym programom. Osudy obľúbených hrdinov sa však v tretej sérii poriadne zamotávajú – po odchode tehotnej Mary Bartalos to začína vyzerať tak, že sa možno budeme musieť rozlúčiť s ďalšími výraznými tvárami.

Rozlúčku so seriálovou Lindou najťažšie niesli zverolekár Tomáš s dcérkou Julkou, ktorí v deji patrili medzi jej najbližšie osoby. Najnovšie udalosti vo vzťahu sympatickej dvojice ale naznačujú, že by sme mohli byť svedkami obrovského a nečakaného zvratu.

Fešný veterinár, ktorého stvárňuje herec Marek Fašiang, sa totiž nedávno rozhodol urobiť pre záchranu vzťahu so sympatickou učiteľkou naozaj všetko – spoločne s malou Julkou sa túži odsťahovať do Košíc, kde sa Linda ujala pokračovania v štúdiu. Mnohé okolnosti tak jasne naznačujú, že to Tomáš s odchodom z rodného mesta myslí naozaj vážne.

Vyjadrenie z Markízy

Podľa informácií Nového času začala televízia Markíza naozaj skloňovať slová týkajúce sa možného ukončenia dlhej púte dvoch obľúbených seriálových postáv. „Tomáš sa rozhodne s Julkou odísť za Lindou do Košíc, aby ich vzťah zachránil. Hoci preňho odchod nie je jednoduchý, musí odísť aj napriek tomu, že v dedine nechá všetkých svojich priateľov,“ vyzradil zdroj z modro-žltej televízie.

K celej veci sa napokon vyjadrila aj PR manažérka Markízy Adriana Podobová – tá naznačila, že ďalšie pôsobenie atraktívneho otecka s dcérkou nateraz zostáva otázne. „Aký bude ďalší vývoj seriálových postáv Tomáša a Julky – a či sa do deja ešte vrátia, sa diváci dozvedia už na budúci týždeň, vo finálnych epizódach obľúbených Oteckov pred letnou pauzou,“ reagovala tajomne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

oteckovia

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Oteckovia