Televízia Markíza priniesla v tomto roku výnimočný program plný zábavy, ktorý si srdcia divákov dokonale získal. Napriek tomu ale pokračovanie relácie 2 na 1 s hviezdnym moderátorským duom Adela Vinczeová a Dano Dangl dostalo nečakanú stopku.

Obľúbená dvojica moderátorov v spojení s exkluzívnymi hosťami v podobe slávnych osobností priniesla do modro-žltej televízie úplne nový vietor. Zábavná šou bola pre divákov hotovou pastvou pre oči u uši, nakoľko populárne tváre počas jedinej epizódy dokázali predviesť množstvo zaujímavých čísel.

adela dangl

Ako ale informuje denník Nový čas, natáčaniu skvelej relácie je koniec. Kameňom úrazu sa mala stať nielen časová, ale i finančná náročnosť. „Samozrejme, zohrávajú rolu aj financie. Je to nákladný projekt,“ prezradil anonymný zdroj. Tvorcovia programu tak majú s Markízou rokovať o tom, či sa šou 2 na 1 ešte niekedy vráti na obrazovky, nakoľko je v týchto chvíľach údajne jej budúcnosť veľmi nejasná.

K nepríjemnej správe sa napokon vyjadrila aj najväčšia hviezda projektu Adela. „Od začiatku bola dohoda na sedem častí. Čísla a ohlas sú však výborné, preto sa dá predpokladať, že v relácii budeme pokračovať v ďalšej sérii, no musí sa vyjadriť Markíza. Relácia je náročná a nedá sa ‚vypľuť‘ 100 častí naraz,“ poodhalila dôvody pozastavenia nakrúcania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: YouTube, Instagram/Tvmarkizaofficial