Svet módy je premenlivý ako počasie, a tak nečudo, že sa v každom ročnom období nosí niečo celkom iné. Prestížny obchod Topshop, ktorý sa len na Instagrame môže pochváliť takmer desať miliónovým počtom sledovateľov, nedávno ženy ohúril úžasným letným kúskom odevu!

Populárna sieť len pred pár dňami predstavila nový model letného overalu, ktorý sa okamžite stal obrovským hitom. Ženy všetkých vekových kategórií a z rôznych kútov sveta vyjadrili vysoký záujem, v dôsledku čoho značka Topshop len krátko po vypustení novinky informovala o jej rekordne rýchlom vypredaní.

Letný overal Riviera si srdcia žien získal jednoduchým a zároveň nápaditým strihom, prírodným ľanovým materiálom či nežným farebným prevedením stelesňujúcim krehkú ženskosť v kombinácii s najkrajším obdobím v roku.

Tento všestranný kúsok oblečenia so zlatým doplnkom na opasku sa výborne hodí na romantické prechádzky počas slnečných dní alebo aj do spoločnosti, či na rande. Letný overal, ktorý z každej ženy v okamihu vykúzli neodolateľnú bohyňu, si už vyslúžil tisíce lajkov a komentárov, prostredníctvom ktorých sa idú dámy o čerstvý módny trend doslova potrhať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

overal Zdroj: Instagram/Topshop | Foto: Instagram/Topshop, Pexels.com