Ubehlo len niekoľko dní od šokujúcej správy, kedy nás koncom mája náhle opustila známa herečka Silvia Petöová. Červenovlasá dabingová hviezda dlhodobo tajila rakovinu a príznaky zakrývala drahými parochňami. Posledná rozlúčka so známou Slovenkou je však zahalená rúškom tajomstva.

50-ročná slobodná mamina koncom minulého mesiaca podľahla zákernej chorobe, o ktorej ale takmer nikto z jej okolia vôbec netušil. O to väčší šok zažili nielen jej blízki, ale i kolegovia z brandže, keď Sisa náhle skonala.

silvia petoova

Napriek tomu, že mnohí kamaráti, herci či fanúšikovia túžili dať ryšavej kráske posledné zbohom, nebolo im to umožnené. Rodina Silvie Petöovej sa totiž nekompromisne rozhodla zamedziť účasť na pohrebe akýmkoľvek cudzím osobám. V tejto chvíli tak dokonca nie je ani celkom jasné, či pohreb už naozaj prebehol, keďže názory médií sa v tomto smere rozchádzajú.

Dôvody rázneho kroku zo strany herečkinej rodiny sú však pochopiteľné – najbližší sa so Siskou chceli rozlúčiť len v úzkom kruhu, pričom počas smútočnej udalosti malo byť zachované absolútne súkromie a diskrétnosť. 19-ročný syn Filip, ktorého strata matky hlboko ranila, sa má momentálne nachádzať u Silviinej sestry Klaudie.

Silvia Petoova

Zdroj: Topky.sk , Sarm.pluska.sk | Foto: Facebook/Slovenský dabing, Slovenské herečky – Slovak actresses, Instagram/tvmarkizaofficial