Obľúbená hollywoodska herečka Katherine Heigl zahviezdila najmä v seriáli Klinika Grace, no pamätať si ju môžete aj z rôznych amerických romantických komédií. Aj keď už dlho túžila po vlastnom dieťati, osud jej nebol naklonený, no nakoniec sa predsa len pridá do klubu hollywoodskych mamičiek. Katherine Heigl totiž čaká svoje prvé dieťa!

Katherine Heigl (37), ktorá sa objavila ako večná družička vo filme ,,27 šiat” či v komédií ,,Chceš ma, chcem ťa” s Gerardom Butlerom, patrí k najobsadzovanejším herečkám Hollywoodu. Popri bohatej hereckej kariére však mala v osobnom živote problémy, nakoľko ani po dlhom snažení sa nedokázali počať dieťa. So svojím manželom, hudobníkom Joshom Kelleym, si preto v roku 2009 adoptovali dievčatko. Keď už prestali obaja dúfať, Katherine sa konečne podarilo otehotnieť a teraz čaká svoje prvého potomka! V obtiahnutých bielych šatách, ktoré krásne zdôraznili jej bruško, sa objavila na párty televíznej stanice CBS v Los Angeles. Gravidita pridala herečke na kráse a ako sa už zdá, už onedlho bude patriť medzi najkrajšie mamičky celého Hollywoodu!

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.