Charizmatický zabávač prijal pozvanie do šou 2 na 1, kde si ho Adela Vinczeová s Danom Danglom poriadne podali. Avšak moderátorom sa Juraja Kemku podarilo aj šokovať, Ďuriho totiž v štúdiu poctil návštevou jeho obľúbený herec. 

Rodák z Martina je známy tým, že si rád robí srandu zo slovenských celebrít, ktoré vynikajúco paroduje. Jeho humor miluje mnoho divákov a tí sa určite tešia na šou 2 na 1, kde je pre Kemku prichystaných veľa vtipných úloh.

juraj kemka

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho, že moderátori Juraja poriadne nachytajú a pripravia si pre neho zaujímavé dispciplíny, podarí sa im ho aj veľmi milo prekvapiť. Sympatický zabávač miluje filmovú sériu Šimon a Matúš a práve jeden z týchto hercov príde za ním do štúdia.

Populárny Talian Antonio Cantafora s Kemkom začne viesť naozaj vtipný rozhovor, ktorý rozosmeje všetkých divákov. ,,Môj syn má 4 roky a volá sa Matúš, podľa vašej postavy vo filme,“ ozrejmil Juraj. ,,Wau, to je úžasné, ďakujem pekne,“ zareagovala filmová hviezda, ktorá pozvanie na Slovensko s radosťou prijala.

simon a matus

antonio cantafora

Zdroj| Foto: Voyo, Instagram/juraj.kemka