Práve kvôli týmto maličkostiam je Selena Gomez najobľúbenejšou celebritou súčasnosti. Je milá, láskavá a nemá ani najmenší problém obetovať trochu zo svojho voľného času, aby potešila fanúšikov. Niečo podobné sa stalo aj v týchto dňoch a speváčka sa objavila priamo v detskej izbe nič netušiacej dievčiny! 

Čo by ste robili, ak by sa u vás doma zrazu ocitla najväčšia hviezda populárnej hudby? Vďaka jednému austrálskemu rádiu dostala takúto šancu 23-ročná Sophie. Tá sa práve chystala na Selenin koncert, keď sa zrazu krásna tmavovláska objavila priamo v jej dverách. Zatiaľ čo Sophie natáčala video, ako spieva najnovšiu pieseň od Gomez ,,Kill´Em With Kindness”, dvere sa otvorili a speváčka bez váhania vošla.

selena fan

Moment, keď ju Sophie uvidela, bol poriadne šokujúci a fanynka sa ihneď rozplakala. ,,Si tak rozkošná,” povedala jej Selena a neváhala ju okamžite objať. ,,Ďakujem veľmi pekne, že si sa so mnou stretla. Nemôžem uveriť, že sa to deje, nemôžem uveriť, že si našla čas a prišla ma pozrieť,” povedalo prekvapené dievča krátko po speváčkinom odchode. Aj hviezdičky sú len ľudia a keď vidia, aký enormný vplyv majú na ostatných, je pekné sledovať, ako chcú svojich obdivovateľov vidieť aj osobne. Celé stretnutie si pozrite vo videu. :)

Foto/ Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)