Tak tomu sa povie obrovské a najmä nečakané prekvapenie! Z celosvetovo známej a vyhľadávanej herečky sa čoskoro stane vydatá pani, nakoľko po ročnom vzťahu ju jej milovaný partner požiadal o ruku.

Jennifer Lawrence a Darren Aronofsky len v septembri 2016 širokej verejnosti oficiálne potvrdili, že tvoria pár a po roku sa do sveta dostáva poriadne prekvapujúca správa. Blízky zdroj z ich okolia pre zahraničný magazín Life & Style totiž prezradil, že zaľúbení holúbkovia v budúcom roku plánujú svadbu. Podľa jeho slov majú medzi sebou silné spojenie, sú do seba neskutočne zbláznení, a preto nevidia dôvod, prečo by s tým mali čakať. Podľa oscarovej herečky je pre ňu Darren ten pravý.

Pre 27-ročnú herečku, ktorá sa môže popýšiť viacerými prestížnymi cenami, to bude prvé manželstvo. Pre jej budúceho manžela, ktorý je známy vo filmovej branži najmä ako režisér, producent a scenárista, to bude v poradí druhý sobáš. 48-ročný rodák z Brooklynu bol ženatý so sympatickou herečkou Rachel Weisz, ktorá si zahrala v jeho romanticko-dramatickom filme Fontána. Dvojica má spolu jedného syna menom Henry Chance Aronofsky.

Zdroj: Lifeandstylemag.com | Foto: YouTube