Mladí snúbenci z Ameriky sa cez víkend dočkali najkrajšieho dňa v živote, kedy sa v prítomnosti najbližších spoločne postavili pred oltár a sľúbili si vernosť. Osud mal s nimi ale iné plány a len dvadsať minút po svadbe došlo k tragédii, na akú nikto zo svadobčanov do smrti nezabudne.

19-ročný Harley Morgan a jeho 20-ročná priateľka Rhiannon Boudreaux sa zosobášili v americkom Texase a po formálnom obrade sa spolu s rodinou a ostatnými pozvanými vybrali na svadobnú hostinu. Na ceste však došlo k silnej zrážke auta s kamiónom, čo malo fatálne následky.

Vozidlo prevážajúce mladomanželov narazilo do nákladného auta takou intenzitou, že najhorším následkom už nebolo možné zabrániť. Cesta na oslavu vstupu do zväzku manželského, kde sa všetci hostia túžili radovať a tešiť z lásky dvoch mladých ľudí, sa zmenila na hororové peklo.

Hneď za dvojicou nasledovalo auto s ich rodičmi, ktorí celú tragédiu videli na vlastné oči a dokonca pomáhali svoje ratolesti vykliesniť z vozidla. ,,Videla som moje dieťaťko umierať. Stále mám na sebe krv svojho syna, pretože som sa ich oboch snažila dostať von z auta,” nariekala zdrvená ženíchova matka, ktorej tento obraz spred očí už zrejme nikdy nezmizne.

svadba

Zdroj: CNN | Foto: YouTube, Pixabay.com