Po búrlivom období v najznámejšej televíznej rodine sveta nastal opäť pokoj a na povrch sa dostala radostná novinka, ktorá zaiste potešila všetkých jej členov. O pár mesiacov totižto priletí do ich veľkej rodinky opäť bocian s malým klbkom radosti.

V poslednom období zapĺňal klan Kardashianovcov titulky rôznych časopisov po celom svete, keď sa do sveta dostali šokujúce informácie o veľmi dramatickom rozchode medzi Robom a jeho snúbenicou Blac Chynou. Prešlo pár dní, situácia sa upokojila a o rodine sa opäť prestalo písať. Po mesiaci sa však o novú senzáciu postarala najstaršia zo sestier Kourtney Kardashian, ktorá by mala byť podľa zdrojov v požehnanom stave. 37-ročná matka troch rozkošných detí a manželka búrliváka Scotta Disicka je vraj ešte len na začiatku tehotenstva.

Rodina Kardashian/Jenner sa znova rozrastie o ďalšieho člena

Štvrté dieťa má byť akýmsi ukončením ich ťažkého obdobia, ktoré sa začalo v roku 2015. Vtedy sa prevalilo, že 33-ročný Scott bol svojej populárnej manželke neverný a mnohokrát zapĺňal titulky bulváru s inými a najmä s mladšími ženami. Ďalším problémom bol fakt, že otec troch detí holdoval alkoholu, čo ho doviedlo až na liečenie. Medzitým sa dvojica rozišla, no neverník nevedel bez svojej milovanej polovičky existovať. Kourtney mu však dala ďalšiu šancu, aby mohla byť ich rodina opäť pokope. Párik začal spolu tráviť viac času aj mimo kamier a spoločne sa vydali na rôzne exotické dovolenky, kde si užívali jeden druhého. Rozhodli sa, že budú neúnavne pracovať na svojom vzťahu a chceli sa pokúsiť aj o ďalšie bábätko. Najstaršej sestre Kim sa tak čoskoro splní sen o veľkej rodine.

Foto: Instagram, wallpapermade.com | Zdroj: radaronline.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.