Na Kanárskych ostrovoch našli vďaka reality šou Love Island pravú lásku aj Martin a Laura, ktorým sa celú reláciu podarilo zvíťaziť. Rozprávkovú výhru 75 000 eur si dvojica rozdelila rovným dielom, no plán s peniažkami mali spoločný. 

Atraktívny Čech sa ani nie pred mesiacom rozhodol svoju vyvolenú požiadať o roku. Martin si pred pôvabnú zlatovlásku pokľakol v Taliansku. ,,Z Milána už odchádzame ako snúbenec a snúbenica, spotení v kraťasoch a teniskách, ale tento moment je jeden z dalších najkrajších dní v mojom živote,“ pochválila sa koncom mája šťastná Laura.

Dve hrdličky sa aktuálne rozhodli pre ďalší veľký krok. Sympatická Slovenka avizuje, že konečne využili sumu, ktorú si vďaka SMS správam od fanúšikov odniesli z Love Island. 

,,Stále sa nás pýtate, čo sme urobili s výhrou, tak teraz už môžeme konečne prehlásiť, že sme ju použili na to, na čo sme chceli. Kúpili sme si spoločný byt, v ktorom asi budeme najbližšiu dobu tráviť 90% času, pretože si ho ideme prerobiť podľa svojich predstáv,“ zdieľa so sledovateľmi nadšenie známa markizáčka, hoci sa netajila tým, že spočiatku videli spoločné hviezdočko lásky trošku inak.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nie je to domček, ako sme chceli, ale vravíme si, že všetko je tak, ako má byť, a keď na to bude vhodný čas, tak sa nám do cesty pripletie aj ten,“ uviedla Laura. Zaľúbencom srdečne gratulujeme!

Foto/Zdroj: Instagram/chrebetova