Aneta Parišková bojuje so zákernou rakovinou už mesiace. Svoju prvú fotografiu z lôžka, kedy po prvýkrát podstúpila chemoterapiu, zverejnila na Instagrame začiatkom mája. Veľká pozitívna správa prišla na blondínkine narodeniny, kedy oznámila, že sa jej stav zlepšuje. A to, že je obľúbená moderátorka, ktorej v liečbe drží palce celé Slovensko, plná síl a optimizmu, sme dokonca včera večer mohli vidieť na vlstné oči!

Televízne noviny na Jojke vo štvrtok večer odštartovali ako obvykle o 19:30. Po odpočte sekúnd do vysielania tých najdôležitejších reportáži však zaznel hlas, ktorý diváci dlhé týždne nepočuli. Mnohí tak pri pohľade na Anetu Paríškovú prejavili veľké nadšenie.

,,Krásne! Radosť sa na vás pozerať, Anetka. Skoré uzdravenie!” blondínke prostredníctvom sociálnych sietí odkázala fanúšička, ku ktorej sa pridal celý zástup prajníkov. ,,Veľmi rada som Vás videla, Anetka. Vyzeráte fantasticky, ako vždy. Slnko v očiach, aj v duši. Pohľad na Vás potešil mnohých divákov. Sme s Vami!

,,Po 11 týždňoch opäť v práci. Stretnutie s mojou JOJkárskou rodinou a divákmi ma nesmierne potešilo. Túto psychoterapiu si môžem dopriať len pár dní v mesiaci, keďže som závislá od počtu bielych krviniek a pokynov doktora, ktorý ma lieči. Ale som vďačná aj za tých málo dní. Ďakujem!” vyjadrila sa obľúbená televízna hviezda, ktorá svoj veľký comeback prežila po boku jednej z neodmysliteľných tvárí spravodajstva, a to Jána Mečiara. My sa spoločne so všetkými divákmi z Anetkinho návratu tešíme a prajeme veľa zdravíčka! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/aneta_pariskova_official/tvjoj