Bývalá superstaristka Dominika Mirgová sa môže pochváliť kariérou, o akej sa mnohým bývalým účinkujúcim zo speváckej šou ani nesnívalo. Krásna mamina 4-ročného Peťka má najnovšie dokonca obrovský dôvod na radosť, keďže sa jej podarilo dosiahnuť nádherný úspech, pri ktorom sa neubránila ani slzičkám.

V pondelok v podvečerných hodinách sa známy umelecký podnik v centre Bratislavy doslova otriasal v základoch. Dôvodom bola veľkolepá udalosť, kedy populárna plavovláska pokrstila najnovší album s názvom Toto som ja – a my sme boli pri tom!

Dominika Mirgová

Že sa jedná o naozaj výnimočnú udalosť, bolo cítiť hneď od momentu, kedy sme vkročili na priestrannú letnú terasu vychýrenej reštaurácie. Areál podniku sa od prvých minút zapĺňal najväčšími menami slovenského šoubiznisu, pričom Dominiku prišli podporiť raperi Šorty, Majself či Adiss, Dara Rolins a ďalšie krásne dámy, ako napríklad Veronika Strapková, Lucia Mokráňová alebo Zuzana Belohorcová.

zuzana belohorcová

Krátko po 18-tej hodine vypukol koncert, kde sa sympatická speváčka predviedla v tom najlepšom svetle – kráska ohúrila štýlovým outfitom, dojemným prejavom plným úprimných emócií, živým koncertom s famóznym hlasovým prejavom a napokon prišlo to najdôležitejšie – chvíľa, o ktorej vraj obľúbená hviezda snívala už roky. Na pódium totiž bok po boku vybehli dve nádherné divy Dominika Mirgová a Dara Rolins, ktorá svojou prítomnosťou splnila mladej blondínke veľký detský sen.

dominika mirgová

Ako sama Domča niekoľkokrát prízvukovala, fakt, že krstnou mamou jej štúdiovej novinky sa stala práve dlhoročná hudobná stálica a niekdajšia porotkyňa súťaže, ktorá naštartovala jej spevácku dráhu, bol pre ňu jedným z najväčších kariérnych vrcholov. Atraktívna blondínka tak neskrývala slzy dojatia i šťastia.

dominika mirgová

Po emotívnom krste albumu už nič nebránilo skvelej zábave, kedy si hostia mohli užiť nielen vystúpenia autorky mimoriadne úspešných hitov spoločne s kolegami z hip-hopového sveta, ale i nečakané “číslo” v podaní krásnej Dominiky a jej otca hudobníka Miroslava Mirgu.

Domča nezabudla ani na poďakovania najbližšej rodine, priateľom, kolegom i zúčastneným a počas celého večera ochotne rozdávala na všetky strany rozhovory a milé úsmevy. Dominike k veľkému kariérnemu míľniku srdečne blahoželáme a ďakujeme za pozvanie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika mirgová

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Slovakwoman.sk, Instagram/Dominikamirgovaofficial