Oddych Obrovská HÁDKA a nadávky: Alex si do duelu zobrala…

Obrovská HÁDKA a nadávky: Alex si do duelu zobrala…

alex farma

Pôvabná blondínka dostala skvelú príležitosť vrátiť sa na Farmu 14, no ešte je na statku len týždeň a už ide do duelu. Alexandra Mináriková sa rozhodla byť pri stole úprimná a povedela všetko, čo jej prekáža. Po ostrej hádke sympatická psíčkarka prezradila, koho si berie do duelu.

Keďže Minh neustále porušoval pravidlá a minul si od Alici všetky tri životy, namiesto neho sa na televízne gazdovstvo vrátili tri vypadnuté farmárky Alex, Saška a Naty. Viacerým starým dobrodruhom sa ich príchod nepáčil, a preto baby postupne posielajú do arény.

alex minarikova farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tentokrát pôjde do duelu Alexandra Mináriková. Keďže si doma pozrela epizódy šou, Naty vulgárne vykričala, ako sa k nej správala. ,,Ty si dovoľuješ hovoriť mi do p*č, do jebn*tých,“ rozčúlila sa pracantka. ,,Si sa správala ako také teľa 14-ročné, že si sa ma pýtala, ako sa tu varí čaj,“ pokračovala slúžka. ,,Ty si retardovaná, akože,“ ukončila preslov Saša.

,,Tak prosím, toto je vizitka 20-ročného chúďatka, dievčatka, ktoré sa cíti ohrozené, lebo zviera na ňu útočilo,“ zakončila fitness trénerka. Spor nakoniec vyvrcholil tým, že Saša dala Lenártovej červený náramok, a tak sa nahnevané ženy spolu pobijú v aréne. 

ZdrojFoto: Voyo, markiza.sk, Instagram/farma.markiza, YouTube