Obočie dodáva tvári celkový výraz, a tak niet divu, že si na ňom mnoho dám dáva poriadne záležať. Do tejto skupinky patrí aj Sammie-Jo Hailford, ktorá však svojim obočím vzbudzuje u ľudí šok.

Sammie-Jo Hailford si pred rokom začala dokresľovať obočie tekutou linkou. Na tom by možno nič šokujúce nebolo, keby jeho hranice neposunula až do polky čela. Dnes sa tak pýši titulom ženy s najväčším obočím v Británii.

Kým blondínka je na svoje kreácie, ktoré si dokresľuje nad očami, pyšná, u väčšiny vzbudzuje zdesenie. Pre Daily Star sa dokonca vyjadrila, že jej ľudia hovoria, že by nemala byť mamou a že na ňu kvôli obočiu zavolajú sociálku. Najdrsnejšie sú komentáre mamičiek na internete.

,,Moje obočie nerozhoduje o tom, či som alebo nie som dobrá matka,“ bráni sa 27-ročná žena, túžiac sa od ostatných odlišovať práve výrazným líčením. Angličanka prekvapila i tvrdením, že svojím obočím už učarovala viacerým mužom, podľa ktorých je krásna a radi by s ňou chodili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

@sammie_jo_94 There a statement #powerbrows #biggerthebrowbiggertheboy #fyp #makeup #brows ♬ Brows (Benefit Brow Dance) – Regan Aliyah

@sammie_jo_94 #transformation #nickifan #fyp #uk #biggerthebrowbiggertheboy ♬ NICKI FAN X MONSTER BY ALTEGOMUSIC – ALTÉGO

Zdroj: dailystar.com | Foto: Tik Tok/sammie_jo_94