Tohtoročná Farma je plná zaujímavých a hlavne kontroverzných účastníkov, ktorí na seba upozorňujú už od prvých dní. Dvojica Luky a Heňo zo strany dedinčanov sa ale doteraz na obrazovkách veľmi neprejavili. Ich konverzácia počas spoločnej hygieny, ktorá bola odhalená v špeciálnom obsahu vo Farme X-tra s moderátorom Martinom Šmahelom, tak zrejme mnohých prekvapí. 

Kristi Dali z minulého ročníka reality šou Farma prijala pozvanie do šou Farma X-tra, kde sa vyznala, že muž, ktorý je jej z aktuálnej zostavy súťažiacich po chuti, je Henrich Kuľko. O to viac ju potešilo, že hosťujúci Martin Šmahel disponoval obsahom, kde sa tento dedinčan spolu s Lukášom Stanislavom na statku obnažení sprchovali.

Pikantné zábery dvoch mladíkov celých od peny sú okorenené zaujímavým výrokom cestovateľa Lukáša, ktorý počas oplachovania chalana zo Spišského Štiavniku prekvapil humornou poznámkou.

,,Ženy by nás mali oblievať, ne? A ne mi jak dvaja bu…,” skonštatoval Heňo, načo sa mu od jeho kolegu dostalo zaujímavej reakcie. ,,Ta čo, už im to povieme, že spolu chodíme?” prehodil Luky. A hoci mal na tvári úsmev, Kristi Dali niekoľkokrát upozornila na jeho zabiehajúce očko, ktoré po tele Henricha naozaj neraz prebehlo.

Scénu s chlapcami si môžete pozrieť od 01.33

 

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza