Jedna z najslávnejších slovenských moderátoriek a influenceriek Jasmina Alagič vždy srší skvelou náladou, čo zjavne dostala do vienka už pri narodení. Pri pohľade na jej večne vysmiateho otca každý pochopí, že šťastné balkánske gény prebili všetko ostatné. A to nie je jediná zaujímavosť – kráskin tatko ohuruje okrem iného aj neuveriteľnou kondíciou!

Existujú jedinci, pre ktorých je slovo starnutie neznámym pojmom, nakoľko pôsobia, akoby objavili tajný recept na elixír mladosti. Medzi takýchto šťastlivcov môžeme bezpochyby zaradiť aj milovaného rodiča pôvabnej moderátorky jojkárskej talentovej súťaže Jasminy Alagič.

jasmina alagic

Pri pohľade na výnimočne udržiavanú postavičku pána Alagiča vám asi padne sánka. On je totiž jasným dôkazom toho, že pre niekoho predstavuje vek len bezpredmetné číslo. Obdiv si získal aj u vlastnej dcéry, tá sa odhalenými krivkami takmer 70-ročného sympaťáka pochválila na sociálnej sieti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Všetkých vás tu pozdravuje tento drak, ktorého o chvíľu neminie 70-tka. Ja tomu nemôžem uveriť!“ žasla manželka rapera Rytmusa. Tmavovlasý fešák na prahu životného jubilea vystavil na obdiv nielen svieži zjav mladíckeho šviháka, ale taktiež dokonale vyrysovanú hruď či svalnaté nohy, aké by mu mohli závidieť aj omnoho mladší muži.

rytmus alagic

Pána Alagiča v plavkách si pozriete —TU—

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic