Nielen v Amerike, ale aj v našich končinách je Jimmy Kimmel pomerne známa televízna osobnosť. Sympatický 49-ročný moderátor a humorista počas svojej vlastnej šou včera celému svetu oznámil hneď dve skvelé správy. 

Jimmy má “za veľkou mlákou” svoju vlastnú šou, ktorá je na televíznych obrazovkách už neuveriteľných 13 rokov! Počas svojho pôsobenia v tejto oblasti vyspovedal už mnohé známe tváre a typickou súčasťou tohto programu sú aj tzv.”mean tweets”. Populárne hudobné, herecké i politické osobnosti si o sebe prečítajú nepekné i zábavné slová, ktoré o nich napísali bežní ľudia. Jimmy má vďaka svojej jedinečnej šou po svete mnoho fanúšikov, ktorí jeho program doslova milujú.

Pred pár hodinami však známy moderátor celému svetu oznámil dve úžasné noviny, ktoré v najbližších mesiacoch zmenia jeho život. Najprv sa pochválil, že nasledujúcich “Oscarov” bude moderovať práve on a druhá novinka je ešte o niečo veľkolepejšia! Americký zabávač bol už v minulosti raz ženatý a v prvom manželstve splodil dve deti. So svojou súčasnou, a teda druhou manželkou Molly, ktorá je tiež dôležitou súčasťou jeho live šou, očakávajú spoločného druhého potomka. Z Jimmyho sa tak budúci rok stane štvornásobný tatko.

Zdroj/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.