Tí dvaja k sebe majú naozaj blízko! Krásna herečka Zuzana Vačková a obľúbený moderátor Andrej Bičan stavili na úprimnosť a rozhodli sa vyjsť s pravdou na povrch. Svojim fanúšikom odhalili čo to zo svojho súkromia a prekvapili ich šokujúcim vyhlásením: ,,Áno, spali sme spolu!”

Ako sa hovorí: ,,Sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo!” Týmto porekadlom sa zjavne riadia aj Zuzana Vačková a Andrej Bičan, ktorí spolu budú už onedlho pôsobiť v druhej sérií šou Tvoja tvár znie povedome. Sympatická dvojica zverejnila na svojom Instagrame fotografiu, na ktorej cez #heštegy priznávajú svoj ,,blízky” vzťah a fakt, že spolu spali. :) „A je to vonku. Áno, spali sme spolu. Opri sa o mňa, bude ti dobre je po novom nananananananananana. Snívam. Spánok. Potrebujem ťa najviac na svete,“ napísal Bičan na svojom Instagram, kým Zuzka bola o niečo zdržanlivejšia. Pri svojej snímke uviedla iba jednoduché: „A je to vonku! Áno, spali sme spolu.“

Ako ste už mohli vydedukovať, zo strany dvojice šlo o obyčajný vtip, ktorý vznikol na základe spoločne strávenej pracovnej cesty v aute smerom do Prahy. Vtipálkovia! :)

andrej

1111 11111

Foto: Instagram

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)