O nesmierne radostnú novinu sa podelil multifunkčný slovenský umelec, ktorý je súčasťou viacerých vydarených projektov. Spevák a moderátor sa raduje z prvorodenej dcérky, ktorú mu porodila milovaná snúbenica. Obľúbený imitátor zároveň neváhal pripojiť nádhernú snímku z nemocnice, doplnenú o silné vyjadrenie emócií čerstvého otca.

Reč je o mladíkovi menom Dušan Berky, ktorý vystupuje pod pseudonymom Šorty. Vysmiaty Bratislavčan je nielen známym moderátorom a raperom, ale pravidelne sa podieľa na úspešných spoluprácach s populárnymi hviezdami, ako napríklad Dominika Mirgová.

Dominika Mirgová Šorty

Milovník farebných účesov sa príchodom nového člena rodiny pochválil na Instagrame, kde priamo z ružinovskej nemocnice fanúšikov potešil prvou fotografiou novonarodenej dcérky, ktorá dostala meno Terezka. Veselý hudobník pri pohľade na bezbranné dievčatko pookrial a drahej polovičke venoval niekoľko úprimných slov, aké môžu vyjsť len z hĺbky srdca dojatého rodiča.

šorty
Spevák Šorty s partnerkou Zuzkou

„Ďakujem ti za to, že si taká statočná a silná a hlavne za to, že si mi dopriala nájsť zmysel života. A to nie sú len prázdne reči. Pôrod je doteraz najsilnejšia vec, akú som zažil a ten pocit, keď sa mi ocitla v rukách. To pozná len otec,“ Šorty napísal k fotke s malým anjelikom, ktorého príchod na svet vraj trval niekoľko hodín.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/sortyx