Posledné týždne si fanúšikovia mladého slovenského páriku na ich sociálnych sieťach mohli všimnúť absenciu spoločných fotiek. Vysvetlenie prišlo až teraz a potvrdilo všetky dohady o tom, že Andrea Saky a Tomáš Tapušík už netvoria pár.

Instagramový profil grafiickej dizajnérky a influencerky sa pravidelne zapĺňal zamilovanými fotkami s fitness trénerom Tomášom Tapušíkom. Od 28. mája ale zavládla odmlka a Andrea Saky už na snímkach pózovala iba sama. V piatok sa tak určite potešili všetci fanúšikovia, keď zbadali opäť spoločné snímky. Avšak len do chvíle, kým si neprečítali popis.

,,Keďže ste tu v podstate s nami od začiatku, lebo sme všetko s vami zdieľali, chceli by sme, aby ste to vedeli od nás. Už 6 týždňov netvoríme pár… chodilo nám strašne veľa otázok, či sme ešte spolu, lebo nás spolu nevidíte, a rozhodli sme sa vám po 4-ročnom vzťahu odpovedať takto, nielen odpoveďou na nejakú story..,“ napísala kráska k vysmiatym fotkám s Tomášom z hudobného festivalu Balaton Sound, kde dvojica tvárila uplynulé dni. Na akcii, ktorú mali dohodnutú tri roky, sa už zabávali iba ako kamaráti.

,,Nič zásadného sa nestalo, ale obaja sme sa zhodli, že v poslednej dobe sme sa nepodporovali tak ako predtým, a aj naše názory na isté veci sa veľmi začali líšiť..,“ prezradila sledovateľom blondínka venujúca expriateľovi dojímavé slová, aké sa pri rozchodoch často nevidia.

,,Ja na všetko hovorím, nikdy nehovor nikdy.. možno sa naše cesty ešte niekedy spoja a možno aj nie.. aj napriek všetkému si Ďakujeme za všetko a vždy tu budeme jeden pre druhého,“ ukončila Andrea.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/andreasaky