Patria medzi najkrajších zaľúbencov na Instagrame a teraz svojich fanúšikov šokovali svadbou. Z úspešných influencerov Bianky Rumanovej a Filipa Jovanoviča alias Jovinečka sú manželia!

Sledovatelia obľúbeného páriku, ktorý baví Instagram vtipným videami, sa už neraz zaujímali o to, či Bianka a Filip plánujú svadbu. V júli sa milovníčka módy zmienila o tom, aké sú jej predstavy.

„Ja som vždy chcela klasiku. Kostol a taká, nemusí byť obrovská, no veselá svadba. Ale čím som staršia, tým viac chcem svadbu len ,vo dvojici‘ a potom neskôr len nejaký mini bašavel s najbližšími. Chcem byť sama s mužom niekde v zahraničí… Ideálne vo vysnenej/milovanej krajine a užívať si nový, iný štart. Potom niekde v prírode posedieť, najesť sa s rodinou,“ reagovala na otázku známa kráska. Netrvalo dlho a jej sen sa stal realitou!

Influenceri aktuálne brázdia Amerikou, odkiaľ šokovali všetkých priaznivcov doslova filmovými zábermi zo svojho sobáša v Las Vegas. Ešte predtým sa obaja v instastories zmienili, že ich čaká veľký deň, pričom Bianka sa zverila i do rúk profesionálnej vizážistky. Tá z nej vykúzlila skutočne nádhernú nevestu, ktorá významnej udalosti v mestu hriechu prispôsobila aj svoj se*y outfit. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa lásky!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/biankarumanova, jovinecko