Meno Táňa Pauhofová je zárukou úspechu každého projektu. Inak to nie je ani pri Výnimočnej Nikol, ktorá si Slovákov ihneď získala. Smutnou správou ale je, že už čoskoro sa budú musieť diváci so seriálom rozlúčiť.

Osud neriadenej strely Nikol Tichej, ktorá sa vďaka svojmu vysokému intelektu nečakane dostala na miesto detektívnej konzultantky, si zamilovalo tisíce ľudí. Kriminálne zápletky obohatené o humor havnej hrdinky však prichádzajú do finále.

vynimocna nikol

Výnimočná Nikol, pod ktorou je podpísaná ako scenáristka a producentka populárna Evita Twardzik Urbaníková a produkčná spoločnosť Petra Núñeza, vychádza z francúzsko-belgického seriálu Haut potentiel intellectuel. A nakoľko má prvá séria pôvodného projektu iba osem epizód, rovnaký počet bol natočený aj pri jeho slovenskej verzii. Tú poslednú odvysiela TV Markíza budúci štvrtok, a teda 20. októbra. Ďalší týždeň už štafetu preberie novinka Chatári s hviezdnym obsadením, ako Diana Mórová, Maroš Kramár, Vlado Kobielsky, Ivan Romančík, Zuzana Kubovčíková Šebová, Helena Krajčiová či Marián Miezga. 

Nové časti modrožltá televízia zatiaľ neavizuje. Nádejou však môže byť informácia, že pôvodný seriál sa dočkal na jar pokračovania. To značí, že čerstvá mamička Táňa Pauhofová a jej kolegovia by sa v budúcnost mohli na pľac opäť vrátiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mediaboom.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial