Možno ani samotná autorka originálneho bestselleru s názvom Som mama netušila, že seriálová podoba známej knihy sa raz dočká takej veľkej popularity. Už po odvysielaní prvých dielov však bolo jasné, že TV JOJ sa trafila do čierneho, pričom o pár dní odštartuje druhá séria vydarenej snímky a tá sľubuje ďalšie bláznivé momenty.

Prvá séria príbehov o tehotnej Tine čakajúcej dvojičky a jej svojskom vzťahu s Robom sa dočkala veľmi pozitívnych ohlasov. Diváci ocenili najmä prirodzený prejav hlavnej hrdinky, nápadité scenáre či množstvo vtipne spracovaných momentov zobrazujúcich život neistej ženy v radostnom očakávaní.

Som Mama

Seriál si získal srdcia ľudí natoľko, že sa nezaobišiel bez natáčania ďalšej série. Tá sa na televíznych obrazovkách objaví 16. januára, pričom nadšení fanúšikovia bláznivej Tiny Rojkovej sa už tohto pokračovania nevedia dočkať. Autorka originálnych príbehov Kristína Tormová o všetkom informuje aj prostredníctvom sociálnych sietí.

Práve tam sa zjavilo zopár záberov, ktoré vznikli počas natáčania nových epizód. Pri pohľade na hlavnú hrdinku nachádzajúcu sa na cintoríne s lopatou v ruke je už teraz jasné, že sa máme na čo tešiť. “A rovno z prvého obrazu druhej série Som mama. Neprezradím nič – žeby originálna rozlúčka Tiny Rojkovej so slobodou…” zanechala k veselej fotke záhadný popis Kristína. Jej herecký kolega Števo Martinovic zase prezradil, že seriálový Adam sa vraj konečne zbaví fúzov a otvorí si novú kaviareň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Som mama

Stevo Martinovic

Zdroj: Instagram/kristina.tormova | Foto: Instagram/kristina.tormova, #Sommamaserial