Tak sme sa konečne dočkali! Sympatický raper Koloman Magyary, známy pod umeleckým menom Kali, je už v chomúte. Dátum 7. september sa do spomienok mladej rodinky zapíše ako deň, kedy rodičia sedemmesačnej Nelky veľkú lásku spečatili pred oltárom. Najbližší kamaráti už dokonca stihli zverejniť prvé zábery z prominentného sobáša.

Bývalý porotca speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko sľúbil celoživotnú vernosť svojej drahej polovičke Alicke. Úspešný raper a šikovná nechtová dizajnérka sa začiatkom roka stali hrdými rodičmi rozkošnej Nelky, ktorá dostala meno po nebohej babičke z otcovej strany.

Kali dcéra

Kali sa netajil tým, že keď nastane vhodný okamih, svoju vyvolenú si veľmi rád vezme za ženu. Kúzelná chvíľa tak prišla tento víkend, kedy bol dobrosrdečný muzikant nútený voľné oblečenie vymeniť za elegantný oblek, ako sa na správneho ženícha patrí. Hoci mladomanželia ešte zábery z veľkého dňa neodhalili, predsa len sa niečo na internet už dostalo.

Na svadbe totiž nesmeli chýbať ani raper Separ spolu s manželkou Tinou a ich dvomi ratolesťami. Práve potetovaný hudobník bol jedným z prvých, ktorí verejnosti ukázali obľúbeného otecka krátko po tom, ako vstúpil zo manželského zväzku. Takto sme síce na chalanov zvyknutí neboli, no treba uznať, že drsní raperi v “kvádroch” majú svoje čaro. :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali svadba separ tina

Zdroj: Instagram/separ_dms | Foto: Instagram/separ_dms, dezertkalimusic