Na obrazovkách sa objavuje dlhé roky, a dokonca sa stal jednou z hlavných tvárí televízie JOJ. Je o ňom známe, že je ochotný moderovať akcie aj za nízke honoráre, keďže si je vedomý, že každá koruna je dobrá. No zdá sa, že pracovné povinnosti mu už prerastajú cez hlavu.

Vlado Voštinár (54) v minulosti moderoval niekoľko súťažných relácií vo verejnoprávnej televízií a následne zostal verný televízií JOJ, kde sa stal tvárou relácií Inkognito a Nové bývanie. Oba projekty sa stali u divákov obľúbené a nič nenasvedčovalo tomu, že by chcel obľúbený moderátor skončiť. Až doteraz!

Ostrieľaná tvár televízie JOJ dlhodobo uvažuje nad myšlienkou, že by si pred kamerami dala stopku. Po dvadsiatich rokoch na scéne zrejme stráca motiváciu a ako Vlado priznal, jeho stav by mohol byť považovaný za syndróm vyhorenia. ,,Boli časy, keď to všetko išlo lusknutím prstov a teraz sa človek už len trápi, tak toto všetko sa už u mňa objavuje. Ale musím povedať, že stále robím veci tak, aby to nebolo na mne vidno,“ úprimne priznal pre plusku.sk.

V prípade, že by moderovanie skutočne zavesil na klinec, nepovažuje to za nič tragické. Sympaťák s kučeravými vlasmi už dlhodobo myslí na zadné dvierka, pričom vlastní areál v Trenčianskych Tepliciach. Postupne ho rekonštruoval a dnes si tam rád chodí oddýchnuť. Ďalšiu etapu svojho života si vie predstaviť v tomto prostredí, pričom sa vďaka podnikaniu nemusí obávať existenčných problémov.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram