Britský herec Orlando Bloom patrí k špičke vo svojej profesii. Jeho krásu a nadanie objavila aj obľúbená speváčka Katy Perry, s ktorou už nejaký ten mesiac randí. Čo ale povie na jeho nový výzor?

Orlando Bloom je obľúbený herec s peknou tvárou a dokonalým telom, ktorý hneď po ukončení školy dostal rolu v trilógii Pán prsteňov, kde stvárnil postavu Legolasa. Neskôr sa objavil v celovečerných filmoch Piráti z Karibiku, Trója či Hobbit, čím sa dostal medzi hollywoodskymi hercami na samotnú špičku. Tri roky bol ženatý s modelkou Mirandou Kerr, no v roku 2013 sa rozviedli a pohľadný herec momentálne randí so svetoznámou speváčkou Katy Perry. Aj keď mal Orlando už dlhší čas založený profil na Instagrame, až donedávna ho mal súkromný. Po pridaní novej fotografie ho však odomkol, nakoľko porozumel sile sociálnych sietí a aj týmto spôsobom sa chce priblížiť k svojim fanúšikom. Všetkých však šokovala zmena vizáže, ktorú hollywoodsky herec podstúpil. Havraniu čiernu totiž vymenil za peroxidovú blond farbu a ťažko povedať či urobil dobre. Aký je váš názor?

back to blond…rolling to set…

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Foto: Instagram, wall.alphacoders.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.