Televízia Markíza už o pár týždňov štartuje 7. sériu úspešného projektu Tvoja tvár znie povedome. V tanečno-speváckej relácii teraz dôjde k zmene a do porotcovských kresiel zasadnú nové tváre Attila Végh a Marián Čekovský. 

Žlto-modrá stanica na svojom Facebooku uverejnila snímku vychýreného MMA zápasníka, ktorého si ľudia obľúbili aj vďaka jeho humoru či účasti v šou Let’s dance. Čerstvá porotcovská posila v podobe uznávaného športovca však u ľudí nadšenie nevyvolala. 

tvoja tvar znie povedome

Pod fotografiou Attilu Végha, ktorý je pripravený hodnotiť celebritných súťažiacich, sa začali hromadiť kritické komentáre. ,,Ja som ho už prejedená. To je odborník na všetko?“ pýta sa istá neznáma a nebola sama. Mnohí si myslia, že obľúbený bojovník sa na televíznych obrazovkách objavuje už príliš často.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Niektorým fanúšikom Tvojej tváre taktiež prekáža, že Attilka nie je na slovo vzatým umeleckým odborníkom. ,,Neviem, či práve on bude vhodným porotcom,“ objavilo sa na sociálnych sieťach Markízy. ,,Ako nemám nič proti nemu. Je zábavný, ale rozumie vôbec trochu hudbe?“ píše taktiež anonym. Viac diváckych reakcií nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: Facebook – Televízia Markíza, Instagram/veghattila