Druhá séria jedného z najobľúbenejších seriálov, aké TV Markíza za posledné roky priniesla na svoje obrazovky, prišla v utorok večer do cieľa. Fanúšikov Sestričiek tak zaplavil smútok a zároveň nádej, že sa dočkajú pokračovania. Aký bude teda osud projektu z nemocničného prostredia?

Helena, Ema, Jana a Táňa – štyri kolegyne a zároveň kamarátky, ktoré svojimi jedinečnými príbehmi zaujali tisíce divákov. Ako sa však hovorí, všetko sa raz skončí a platí to aj v prípade druhej série úspešného seriálu Sestričky. Kruh s desiatimi časťami je tak nadobro uzavretý. Otvorí sa ale ďalší?

Sestricky

Máme pre vás dobrú správu! Dana Košická, Anikó Vargová, Kristína Madárová a Kristína Svarinská ešte na obrazovkách Markízy nepovedali posledné slovo. Priania fanúšikov boli totiž vyslyšané a seriál bude pokračovať svojou treťou sériou, ktorá je už dokonca aj natočená. ,,My sme teraz točili druhú a tretiu sériu hneď po sebe, od apríla až do októbra,” prezradil nám jeden zo seriálových lekárov Lacy Jáger, ktorý sa súbežne podieľal i na tvorbe filmu Dobrí chlapci, kde stvárňuje policajta.

Kedy však do slovenských obývačiek prikvitnú nové časti, zatiaľ nevedno. ,,To ešte ani my nevieme, ale dúfam, že skôr ako doteraz, lebo ľudia milujú tento seriál,” uviedol mladý herec. Okrem toho neskrýval radosť z doterajšieho účinkovania v Sestričkách.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Bol to veľmi dobrý zážitok pracovať s ozajstným lekárom. Keď stál oproti mne a ukazoval mi, že čo a ako mám robiť. Mal som pocit, ako keby som bol študentom medicíny. To bol nezabudnuteľný zážitok pre mňa,” Lacy sa s nami podelil o vzácne momenty.

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Lacy Jáger archív