Druhé pokračovanie obľúbenej romantickej komédia z pera producentky Adriany Kronerovej a režiséra Jakuba Kronera má za sebou úspešné uvedenie do sveta. Na slávnostnú premiéru filmu Šťastný nový rok 2: Dobro došli zavítali i hlavné hrdinky, ktoré sa pri tejto príležitosti poriadne ohákli.

Po dvoch rokoch sme sa dočkali voľného pokračovania snímky Šťastný nový rok 2: Dobro Došli, ktorej dej sa premiestnil do slnečného Chorvátska. I tentokrát sa v úlohách hlavných hrdiniek predstavili herečky známe aj ako najlepšie kamarátky z kedysi mimoriadne populárneho seriálu Milenky.

stastny novy rok 2

Na slávnostnú premiéru filmovej novinky, žiaľ, nedorazili všetky. Antónia Líšková alias Marcela sa zrejme v súčasnosti nachádza v Taliansku, kde žije už viac ako 20 rokov. Zuzana Norisová, Gabika Marcinková a Tatiana Pauhofová sa ale krásne nahodili a s úsmevom si zapózovali pred objektívmi fotoaparátov.

Po najextravagantnejších kúskoch siahla rna prvý pohľad konzervatívna Gabika, ktorá prekvapila nohavicami s farebnoou potlačou a mentolovým topom s veľkou mašľou. Neprehliadnuteľný look podčiarkla výraznými náušnicami a make-upom ladiacim s odtieňmi outfitu. Nemenej atraktívne však boli rozhodne aj herečkine kolegynky Zuzka a Táňa!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TS/Peter Frolo, Instagram/stastnynovyrokfilm/@stanatop