Už nejedna speváčka šokovala fanúšikov tým, že sa rozhodla dať zbohom svojim vlasom. V roku 2007 oholenou hlavou spôsobila šialenstvo Britney Spears a o dva roky nato sa zase na Slovensku postarala o rozruch Katka Knechtová, ktorá sa ostrihala priamo vo videoklipe. Najnovšie radikálnu premenu podstúpila táto hviezda!

Pri speváčke Demi Lovato si jej obdivovatelia zvykli na nevšedné prekvapenia. Predávkovanie drogami, liečenia či prehlásenie, že je nebinárna osoba, čo znamená, že sa necíti byť mužom ani ženou. Svetoznáma umelkyňa si tak od mája minulého roku praje, aby ju ľudia oslovovali oni.

Na prvý sviatok vianočný sa populárna Američanka postarala o ďalší šok – na Instagrame uverejnila video, v ktorom ju možno vidieť s oholenou hlavou. Novým imidžom potvrdzuje iba svoje slová z minulosti, kedy tvrdila, že sa nestotožňuje s označovaním príťažlivého a ženského popového obrazu ženy a popovej ikony. A hoci Demi zvolila poriadne extravagantný účes, treba uznať, že jej pristane naozaj všetko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Demi Lovato s oholenou hlavou

Zdroj/Foto: Instagram/ddlovato