Kedysi písala veľké hity pre iných, dnes je vychýrenou speváčkou s nezabudnuteľnými textami ona sama. Speváčka Christina Perri, ktorá sa preslávila skladbami ,,Human”, ,,A Thousand Years” či fenomenálnym hitom ,,Jar of Hearts”, sa už onedlho stane mamou.

Krásna brunetka Christina Perry sa iba pár dňami podelila so svojimi fanúšikmi o veľké šťastie, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnila jedinečnú fotografiu so svojou neterkou Teslou. Pod snímku speváčka napísala jednoduchý komentár: ,,Hádajte čo?“, po ktorom je to už snáď každému jasné! :)

30-ročná americká speváčka sa len nedávno zasnúbila s priateľom Paulom Costabilem, ktorý bude otcom jej prvorodeného bábätka. Christina sa so svojimi fanúšikmi podelila na sociálnej sieti aj o tento dôležitý okamih, pričom jej k tomu stačila jedna fotka ruky, na ktorej má snubný prsteň. Ak by mal ale zo snímky niekto predsa len pochybnosti, speváčka zásnuby potvrdila aj komentárom: ,,Paul ma dnes požiadal o ruku a ja som povedala áno!“ 

Z fotiek a komentárov je snáď každému jasné, že speváčka momentálne prechádza najšťastnejším obdobím svojho života. O tom, akého pohlavia však bude jej prvý potomok, verejnosť ešte neinformovala. Gratulujeme! :)

Zdroj: Instagram