Narodenie dieťatka je pre mamičku tým najkrajším zážitkom v živote, veď ten pocit, keď v náručí zovriete svoje klbko šťastia je na nezaplatenie. Tento rok sa medzi celebritami roztrhlo vrece s malými prírastkami a po Nele Pociskovej či Baši Števulovej sa so svojim bábätkom môže pochváliť už aj moderátorka slovenského rádia Európa 2, Dominika Dadíková!

Dominika svoje tehotenstvo oznámila netradične, prekecla sa priamo v živom vysielaní rádia. Odvtedy pridávala pravidelne na sociálne siete svoje fotky s rastúcim bruškom. Spolu so svojím priateľom Petrom sa na malého Lea veľmi tešili, Dominika však aj naďalej pracovala v rádiu a na materskú dovolenku nastúpila len 6 dní pred termínom pôrodu. Posledné dni si však naplno užila a dnes sa už môže tešiť z malého Lea, ktorý sa narodil 23. júna o 16:28. Ako Dede vyjadrila, aj keď bol pôrod ťažký ako Sparťan race, na večeru by si už dala dobrú pizzu a Radlera. :) My jej v mene celej redakcie želáme veľa šťastia a najmä zdravia a tešíme sa na nové fotky s maličkým! :-)

1 2

Ouu Shit, je to bližšie ako ďalej 😱😈😝

A post shared by dominikadadikova (@dominikadadikova) on

 

Tu končí všetka sranda 🙈😱 asi som zedla decko 👶🏻😝😝😝 pomoooc 🙏🏻

A post shared by dominikadadikova (@dominikadadikova) on

 

 

Pán Meflón 🍉😂😂😂

A post shared by dominikadadikova (@dominikadadikova) on

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.