Na sklonku roka sa diváci televízie JOJ dočkajú nemilého prekvapenia v podobe zrušenia jednej z najúspešnejších televíznych relácií. Zábavnej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja zazvoní po dlhých piatich rokoch zvonec a týmto verdiktom utrpia nielen skalní fanúšikovia, ale tiež obľúbený moderátor Milan Junior Zimnýkoval.

Jedinečný projekt z kuchynského prostredia si začal priazeň divákov získavať už v auguste roku 2015, odvtedy uzrelo svetlo sveta takmer tisíc epizód. Nezmazateľnú stopu v programe zanechali najmä rodiny ako Habovci, Bučkovci či Hetešovci, ktorých kulinárske umenie v spojení s nenapodobiteľným humorom dodali tejto šou unikátny šmrnc.

Habovci junior

42-ročný televízny “štamgast” Junior priznáva, že na ďalšie natáčanie ponuku od vedenia nedostal. „Dohodnutú zmluvu na ďalšie relácie nemám. Výroba akýchkoľvek formátov je obmedzená. Neviem, aký je plán, a ponuku nemám žiadnu,“ potvrdil výrečný rádiový spíker.

Dôvodom zrušenia ostro sledovaného programu má byť ukončenie zmluvy, ktorej trvanie bolo datované len do konca tohto roka. Hoci zatiaľ nie je známe, či sa obľúbení protagonisti na obrazovky ešte vrátia, náhradníka už poznáme. Dočasnú pozíciu šou “Moja mama varí lepšie ako tvoja” zaujme relácia Prestreté, ktorá divákov taktiež sprevádza varením.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

moja mama vari lepsie ako tvoja

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/zimnykoval