Melanie Elizabeth Bownds, známa pod menom Rebel Wilson, dlhé roky búrala mýty o tom, že sa svetovými hviezdami môžu stať iba ženy s dokonalými krivkami. Filmových postáv baculiek však už mala herečka plné zuby, a tak sa rozhodla s kilami navyše pekne zatočiť.

Rodená Austrálčanka oslávila minulý rok okrúhlu štyridsiatku, po ktorej si povedala, že ju už viac nebaví brať peniaze za to, aby bola vo filmoch veľká. Ako sa Rebel vyjadrila pre The Sun, vraj to vie v hlave narobiť nemalé problémy.

O tom, že obľúbená hviezda, ktorá zažiarila v komédiách, ako napríklad Bláznivá jazda, Dámska jazda, Ako poradiť a nezblázniť sa, Baby na ťahu či v sérií snímok Ladíme, počas uplynulého obdobia poriadne schudla, je jej fanúšikom dobre známe. Blondínke sa údajne podarilo zhodiť viac ako 30 kíl!

Nemalý úbytok váhy je badateľný aj na záberoch, ktoré uzreli svetlo sveta popri natáčaní show The Almond And The Seahorse. Rebel na nich pózuje iba v priliehavom bodíčku a musíme uznať, že vyzerá fantasticky! Fotky nájdete ich na konci článku.

Rebel v čiernej spodnej bielizni si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/rebelwilson, hdwallsource.com, 7wallpapers.net