Aj vy ste ako malé dievčatko túžili po tom, že sa stanete krásnou princeznou? Podľa znamenia zverokruhu vám hviezdy odhalia, aká princezná by ste boli u jedinečného Disneyho. Dnes si môžu o sebe prečítať dámy narodené v znamení Panny, Váh, Škorpióna, Strelca a Kozorožca.

 

Panna (23.8.-22.9.), Princezná Belle z Kráska a zviera

Dámy v znamení Panny sú starostlivé, pracovité a praktické. Rovnako ako Belle sú obetavé, lojálne a láskavé. A majú rady čítanie!

Panny sú veľmi ľudské a rady urobia správnu vec (aj Belle chcela zachrániť svojho otca pred zvieraťom). Slepo veria druhým a aj keď ich tí druhí zrania, často im panny dajú druhú šancu (čo fungovalo u Belle a zvieraťa). Oplývajú jedinečnou plachou krásou, ktorá vychádza z ich jemných spôsobov a srdečnosti ku druhým ľuďom.

Princezná Belle a Zviera.
Princezná Belle a Zviera.

Váhy (23.9.-22.10.), Princezná Snehulienka

Milovníčky harmónie, súladu a mieru. Na sladkú Snehulienku sa v mnohom podobajú – sú spravodlivé, kooperatívne a romantické (veria na pravú lásku až do smrti ako Snehulienka).

,,ženy váhy sú ako sladká snehulienka – sú spravodlivé, kooperatívne, romantické a veria na pravú lásku až do smrti.”

Taktiež sú jemné a láskavé, aj keď si niekedy veci veľmi idealizujú. Ženy narodené v októbri zbožňujú byť v spoločnosti a hľadajú pokoj vo všeobecnosti i vo vzťahoch.

Princezná Snehulienka, ktorá mala pleť ako sneh, vlasy ako eben a pery ako krv.
Princezná Snehulienka, ktorá mala pleť ako sneh, vlasy ako eben a pery ako krv.

Škorpión (23.10.-21.11.), Princezná Merida z Rebelky

Škorpiónky sú často považované za najsilnejšie znamenie, pretože sú statočné, vášnivé a vynaliezavé. Sú múdre bez ohľadu na to, koľko majú rokov, no ich povaha môže byť v niektorých situáciách výhrou i prekliatím. Podobne ako Merida, tieto ženy sú otvorené, čestné a asertívne – rozhodne by nemali ukrývať svoju ženskosť, ktorá z nich len tak srší.

,,podobne ako merida, tieto ženy sú otvorené, čestné a asertívne – rozhodne by nemali ukrývať svoju ženskosť, ktorá z nich len tak srší.”

Okrem toho sú dobré priateľky a hoci občas žiarlia, vo všeobecnosti majú tendenciu byť pokojné s dobrým vystupovaním. Hlboký emociálny svet robí zo škorpóniek dynamické, energetické a silné osobnosti.

Princezná Merida, jej poznávacím znamením je kučeravá ryšavá hriva.
Princezná Merida, jej poznávacím znamením je kučeravá ryšavá hriva.

Strelec (22.11.-21.12.), Ariel z Malá morská panna

Tieto ženy sú hravé, nadšené a večne optimistické. Strelkyne milujú zmeny a slobodu, tak ako morská víla Ariel milovala svoju novú zmenu – nové nohy. Sú extrovertné, otvorené a vášnivé, niekedy netrpezlivé a nepokojné.

,,Strelkyne sú ako Ariel, pretože ak si niečo Ariel zmyslela, neodradilo ju od toho nič a urobila všetko pre to, aby to získala.”

Strelkyne sú ako Ariel, pretože ak si niečo Ariel zmyslela, neodradilo ju od toho nič a urobila všetko pre to, aby to získala (chcela krásneho princa a vôbec jej neprekážalo, že nežil v oceáne). Vyžívajú sa v objavovaní života a vôbec neplánujú prestať ani spomaliť.

Kozorožec (22.12.-19.1.), Princezná Elsa z Ľadového kráľovstva

Ženy tohto znamenia sú zodpovedné, trpezlivé a veľmi disciplínované. Ľahko sa rozhodujú. Taktiež sú pracovité, nezávislé a zodpovedné.

,,Pre tieto ženy nie je nič dôležitejšie ako rodina a blízki, ako pre princeznú Elzu.”

Rovnako ako Elsa, nič nie je pre tieto ženy dôležitejšie ako rodina a blízki. Ich hnacím motorom je úspech. Hoci pôsobia navonok tvrdo, skrývajú v sebe citlivosť a sú skvelými priateľkami na celý život.

Princezná Elsa.
Princezná Elsa, ktorá premenila pol krajiny na ľad.

Prvú časť článku o znameniach si môžete prečítať TU!

Zdroj: popsugar.com | Foto: pixabay.com, flickr.com, bitsgeo.com, wallpapercave.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Klaudi K.
Obyčajná študentka, ktorá má jeden veľký koníček a tým je písanie. Nasáva inšpiráciu kade tade a píše z každého rožka troška. :-)