O tom, že spevák Karel Gott patril medzi najväčšie legendy v histórii česko-slovenského šoubiznisu, určite nikto nepochybuje. V októbri minulého roka podľahol zákernej akútnej leukémii, pri ktorej máva väčšina pacientov len malé šance na prežitie, obzvlášť v tak vysokom veku. Viac ako rok po skone slávneho hudobníka sa vdova Ivana Gottová podelila o vzácne video zo súkromia, aké predtým neuverejnila.

Na hlasový rozsah českého maestra sa skutočne chytal iba málokto, práve preto sa v priebehu rokov stalo jeho meno dobre známym pojmom i v ďalekom zahraničí. Na poslednú rozlúčku pricestovali davy fanúšikov, tí teraz dostali milú možnosť znovu si pripomenúť Karlov neopakovateľný prejav.

karel gott

Známa dvojnásobná mamina v predvianočnom čase potešila širokú verejnosť, keď “hodila” na Instagram krátku, ale zato poriadne dojemnú nahrávku so svojou životnou láskou. Gott na kameru znázorňuje ukážku toho, ako sa má spievať skladba Vánoční od neho a skupiny Kryštof, čo mnohých priaznivcov veľmi chytilo za srdce.

Podľa zoslabnutého hlasu je zjavné, že sa video zrodilo počas spevákových posledných dní na zemi. Napriek tomu dokázal predviesť úžasný rozsah a výšky, čo je jasným znakom neutíchajúceho talentu až do posledného výdychu. Pozrite sa na emotívne vianočné prianie od samotného majstra spevu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Karelgottagency | Foto: Instagram/Karelgottagency, officialkarelgott, Streamable.com