Posledné dni je medzi ženami témou číslo jeden vizážistka Michaela Rujáková, ktorá vypustila do sveta nelichotivé vyjadrenie ohľadom kyprejších dám. Podľa nej by sa mali verejne ukazovať iba dobré postavy – pozerať sa na nechutné a mľandravé telá je vraj odpudivejšie ako “ošmatlané boty”

Ak si majiteľka doposiaľ navštevovanej kliniky, ktorú mali v obľube aj známe osobnosti, myslela, že jej “nenápadné” príspevky ostanú bez povšimnutia, veľmi sa mýlila. Jej tvár a meno sa okamžite rozšírili medzi ľudí a tí na nej nenechali nitku suchú.

Michaela Rujakova

Celebritná vizážistka naložila oblejším ženám: Ukazovať by sa mali iba dobré postavy!

 

O slovo sa prihlásili mnohí, a to dokonaca z Michaelinej brandže. Svoje si povedala aj speváčka Celeste Buckingham, ktorá sa na Instagrame pravidelne chválila make-upom či účesom od Rujákovej a jej zamestnancov. V nedeľu ale Cel žalostne skonštatovala, že už na klinike zrejme vítaná nie je.

michaela rujakova celeste buckingham

Slovenská vizážistka zhodila kyprejšie ženy, reaguje jej sklamaná klientka Celeste!

 

Po závale kritiky čiernovláska z Vranova nad Topľou mlčať nedokázala a rozhodla sa, že sa pred svetom obháji. ,,Milé dievčatá a ženy, v prvom rade nechápem, ako je možné, že ste status nepochopili, ale vysvetlím vám, ako to bolo myslené… Čo sa týka statusu, riešila som v ňom postavu (je jedno akú štíhlu, plnšiu). Aj plnšia žena môže byť pevná a za tým si stojím… Mne osobne to príde pekné a se*y. Ale ak sa idete niektoré ukazovať, mali by ste myslieť, že váš vplyv aj na takéto publikum môže vďaka vám pôsobiť zdravo a príťažlivo, aj keď máte veľkosť XXL,” snaží sa vykrútiť štíhla beauty expertka.

Následne opäť priznala, že nechápe, ako sa mohli niektoré uraziť. ,,Niektoré ste začali riešiť úplne iné veci ako podstatu statusu,” pokračovala Michaela, ktorá vraj pozná veľa krásnych a plnších žien. ,,Čo na nich oceňujem je, že predstavujú v rámci svojho JA zdravý životný štýl a to tým, že sa hýbu a ich prezentácia je aj zrkadlom ich životného štýlu…,ďalej napísala, dodávajúc, že nikde neuviedla, aby mali ženy nafúknuté pery, kilo botoxu a miery 90-60-90. Na záver ešte priložila fotografiu modelky, ktorá je podľa nej oblejšia a môže byť pre mnohé inšpiráciou. Celé vyjadrenie Michaely Rujákovej si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/michaelarujakova, mishellbeauty