Hoci má britka Laura Jones len 37 rokov, ešte donedávna pripomínala skôr starú mamu. Dvojnásobná mamička po pôrode bojovala s ťažkou závislosťou na čokoláde, čo sa odzrkadľovalo aj na jej zovňajšku. Keď ručička na váhe ukazovala desivých 120 kg, plavovláska sa rozhodla pre radikálnu zmenu.

Laura sa po narodení detí extrémne prejedala, pričom najväčšiu vášeň pre ňu predstavovali sladké maškrty. Denne dokázala skonzumovať aj kilogram čokolády, čo celkovej kondícii človeka rozhodne neprospieva. Zlom nastal, keď matka dvoch detí spozorovala, že jej 85-ročná babka je na tom omnoho lepšie ako ona sama.

laura jones

Keď si blondínka uvedomila, že jej vlastná stará mama sa môže pochváliť oveľa lepšou kondíciou, rozhodla sa okamžite zakročiť. Sladkosti nahradila ovocím a zeleninou a pohyb prijala ako neoddeliteľnú súčasť života. Laure sa tak od zahájenia premeny podarilo zhodiť neskutočných 40 kíl a okrem toho, že viditeľne schudla, omladla najmenej o 20 rokov.

Dnes je z Angličanky sympatická, vysmiata a štíhla bloggerka, ktorá sa o celý priebeh chudnutia delí aj so širokou verejnosťou. Laura prepadla pohybu až do takej miery, že sa pravidelne zúčastňuje maratónov či dobročinných behov. Pri pohľade na charizmatickú kočku je preto ťažké uveriť, že táto žena ešte pred rokmi trpela závažnou formou obezity.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram/lauraellenj