Michale Šormanovej sa na statku dlho nedarilo nájsť bútľavú vŕbu, s ktorou by drsnými podmienkami kráčali spoločne. Záujem o silikónovú krásku začal prejavovať Peter. Tomu sa tmavovláska najnovšie zdôverila s týmto! 

Miška sa pravidelne snaží nájsť si na farme priateľov, no súkromie si stráži a prezradí toho len máločo. V minulosti prehovorila o vzťahu so starším mužom a teraz sa rozhodla futbalistovi porozprávať o sociálnych sieťach.

Osobná trénerka sa pochválila, že má na Facebooku približne 300 priateľov, no na jej potvrdenie žiadosti má čakať ďalších 900 neznámych osôb. ,,To sú takí tí h*nibrkovia… Pošli mi spodné prádlo, pošli mi číslo účtu, pošlem ti 700 eur za nosené nohavičky,“ opísala správy od anonymov Petrovi, pričom priznala, že v minulosti brala nevhodné ponuky ako útok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zo začiatku som to brala úplne ako na mne páchané s*xuálne násilie, že mi proste niekto posiela niečo, čo nechcem vidieť,“ zdôveruje sa pôvabná farmárka, ktorej pohľad na cudzie mužské údy nerobil dobre. Avšak časom si na chlípnych pánov vymyslela kulehu a snímky anonymných pe*isov rozposlala iným vydávajúch ich za svoj. Celý rozhovor Petra a Michaly nájdete vo Farme X-tra!

>>>FARMU X-TRA NÁJDETE TU<<<

miska sormanova

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza, TV Markíza