O tom, že vek nie je v živote žiadnou prekážkou, vás presvedčia aj 100-ročné dvojičky žijúce v brazílskom meste Ibiraçu. Prekročenie ich krásneho jubilea sa rozhodla zvečniť fotografka Camila Lima, pričom sestry mali k dispozícii aj kaderníka a maskérku! :)

Je tomu iba pár dní, čo dvojičky Maria Pignaton Pontin a Paulina Pignaton Pandolfi oslávili svoju obdivuhodnú storočnicu. Obe sestry boli v ,,deň D” nádherné a užili si ho v šatách bledomodrej a bledoružovej farby, v ktorých sa mohli opäť cítiť ako mladice. ,,Sestričky boli nadšené, pózovali a ani raz sa neposťažovali na únavu. Myslím si, že boli veľmi roztomilé,” prezradila fotografka Lima.

Sestry Pignatonové

O tom, že svoj veľký deň si užívali skutočne naplno, niet žiadných pochýb. Fotografie však nie sú len spomienkami ich jubilea, ale aj toho, čo všetko si spolu odžili. ,,Obe tvrdia, že žijú pre tapas (španielske jednohubky) a bozky od najbližších,” dodala fotografka. A tých bozkov teda musí byť veľmi veľa, pretože ich rodina je naozaj veľká. Paulina má 6 detí, 19 vnúčat a 16 pravnúčat a jej sestra Mary má 5 detí, 12 vnúčat a 7 pravnúčat.

Pignaton sisters

Pignaton

Paulina a Maria Pignaton

Pignaton family

Zdroj: Boredpanda.com | Foto: Facebook, Boredpanda.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Sabina S
Som vyštudovaná odborníčka na zdravú výživu, ale už od základnej školy mám pozitívny vzťah aj k písaniu. Nerobí mi problém písať o čomkoľvek, som otvorená témam z rôznych oblastí. Milujem prírodu, zvieratá a oddych pri dobrej knihe.