Máme zlú správu pre všetky fanynky Roberta Pattinsona! Aj keď sa nedávno narozprávalo o jeho rozchodoch a možných nových láskach veľa, on sa usadil a momentálne pripravuje svadbu!

Ak ste doteraz nevideli, tak ste určite minimálne aspoň raz v živote počuli o Twilight ságe. Vďaka teenagerkám a rôznym bulvárnym plátkom takmer každý vie, že jednou z hlavých postav bol trblietavý upír Edward, ktorý po lese naháňal nejaké tie srnky a Bellu, a.k.a Kristen Stewart. Všetkými médiami v tej dobe prebehli informácie o ich závideniahodnej láske, bolestivom rozchode a celkových dohrách vzťahu. Momentálne herec tvorí pár so speváčkou FKA Twigs a blízki priatelia páru sa vyjadrili, že už pri prvom stretnutí to medzi nimi iskrilo ako počas silvestrovského večera na Červenom námestí. Toto zaujímavé spojenie dvoch umelcov vyústilo do jedného z najštýlovejších celebritných párov, ktorý na uliciach len tak ľahko neprehliadnete, nehľadiac na ich exkluzívnosť.

V nedávnom rozhovore pre ,,Vulture” hudobník T-pain prezradil, že medzi zaľúbencami už prebehli zásnuby, ale nie je si istý či by Twings chcela, aby o tom niekto vedel (oops). Neskôr všetko obrátil na prvoaprílový žart, čo však bolo opäť iba krycím manévrom, kedy sa všetko snažil uhrať do outu. Zámer mu nevyšiel a podľa magazínu People, Robert Pattinson skutočne požiadal speváčku o roku a to len po šesťmesačnom vzťahu!

r2 r3 r4 r5

Autor: Katarína Mydliarová

Foto: Twitter