Daniela Peštová je okuzľujúca žena, ktorá vekom zreje ako víno a každým dňom je doslova krajšia. Modelka žije zdravým životným štýlom a v kondícii sa udržiava aj vďaka kvalitnej strave. Smoothie nápoje sa stali jedinečnou a obľúbenou pochúťkou nielen pre ľudí, ktorí sa snažia žiť zdravo, ale aj pre tých, ktorý milujú svieže a chutné pochúťky. Tá Danielina sa skladá z baby špenátu, ananásu a mäty.

Obľúbený spevák Paľo Habera ochutnal pochúťku z dielne svojej manželky Daniely Peštovej, avšak jeho reakcia sa nestretla s pozitívnym ohlasom. Zelený smoothie nápoj prenechal svojej krásnej žene a kým ona pila, on si našiel inú zábavku. Presvedčte sa samy!

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.