Internetový obchod Plus Size Baby, ktorého oblečenie je určené výlučne moletkám, sa prednedávnom voči dámam s plnšími krivkami dopustil obrovskej krivdy. Ženy z celého sveta sa tak mali vzbúriť po tom, ako predajca nevhodným spôsobom odprezentoval spodnú bielizeň.

Na webovej stránke známeho e-shopu sa objavila veľmi netradičná reklama na spodnú bielizeň väčších veľkostí. Napriek tomu, že čísla jasne naznačujú, že je prádlo určené len pre moletky, vybrané modelky predstavujú stelesnenie ideálnej štíhlej postavičky.

modelka

Obchod Plus Size Baby pobúril ženy z celého sveta – tie teraz prostredníctvom sociálnych sietí poukazujú na neskutočnú urážku od tvorcov reklamy, ktorí sa podľa nich cielene vyhýbajú predvádzaniu bielizne na oblejších ženách.

,,Chcete si vďaka nám robiť biznis, ale nechcete skutočne reprezentovať naše telá. To je úbohé a trápne,” neodpustila si vyčítavý komentár jedna Američanka. Snaha predať kúsky nadrozmerných veľkostí prostredníctvom chudučkých modeliek tak nejedna moletka považuje za vrchol drzosti. A čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku! Spomínanú reklamu si môžete pozrieť — TU —

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Foxnews.com | Foto: Instagram/teawithtia_, pixabay.com