Je to už rok, čo speváčka Emma Drobná a jej športový partner Filip Šebo tvoria zamilovaný pár. No ešte stále sa nájdu detaily z minulosti, o ktorých jeden o druhom netušia, či ich radšej odsúvajú bokom. Ako sa pozerá známa blondínka na záletnícku povesť svojej polovičky?

Emma Drobná prešla bránami šoubiznisu svojím účinkovaním v speváckej súťaži SuperStar len pred 5-timi rokmi, kým jej aktuálny partner, s ktorým rok tvorí pár, je pre fanúšikov športu a čitateľov bulváru pomerne stará známa tvár.

Písal sa rok 2007, keď pánskemu časupisu Playboy potetovaný futbalista prezradil, že sa počas svojho života stýkal celkom s 25 ženami, pričom odvtedy na liste jeho známostí pár dámskym mien rozhodne pribudlo. Za zmienku nepochybne stoja známe modelky Michaela Kocianová, Magdaléna Šebestová či dokonca silikónová Zuzana Belohrocová, s ktorou bol fešák taktiež spájaný.

Všetko je to už ale minulosť. Aktuálne Filip vyzerá zamilovane až po uši do anglicky spievajúcej krásky z Nového Mesta nad Váhom, ktorá sa v kariére teší z ďalšieho nového albumu. Práve pri tejto príležitosti Nový Čas esuperstaristku vyspovedal a nevynechal ani súkromie prominentného páriku.

Na otázku, ako sa známa interpretka díva na pestrú minulosť svojho partnera, ktorá zahŕňa mnohé ženy, Emma odpovedala s úsmevom, no aj s dávkou nevedomosti. ,,Fakt? Tak to mu poviem,” stručne reagovala na otázku redakcie.

drobná šebo pariž

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/sebofilip