Stanislava Pavolová patrila pred rokmi k najkrajším ozdobám TV JOJ. Avšak za peknou tváričkou sa v jej prípade skrýva agresívnejšia povaha, pre ktorú teraz bývalá moderátorka magazínu TOP Star musí niesť kruté následky. 

39-ročná plavovláska zmizla z obrazoviek TV JOJ na jeseň v roku 2017, kedy sa ocitla na koberčeku pre svoj incident na diskotéke v Banskej Bystrici. Na prvý pohľad nežná žienka vraj po menšej výmene názorov napadla mladíka, ktorého mala nielen strčiť, ale aj udrieť sklaneným pohárom do tváre, čím mu v oblasti ľavého oka vznikla rezná rana s dĺžkou 4 a 6 centimetrov. Marek bol následne takmer mesiac na PN.

V utorok po viac ako troch rokoch od konfliktu prebehlo na Okresnom súde v Banskej Bystrici súdne pojednávanie, na ktorom okrem Stanky vypovedali štyria svedkovia. „Prokurátorka Okresnej prokuratúry v Banskej Bystrici podala obžalobu na obvinenú Stanislavu P. za pokus zločinu ublíženia na zdraví a prečin výtržníctva,“ vyjadril sa hovorca banskobystrickej prokuratúry Ivan Vozár, pričom v tomto prípade môže exmoderátorka dostať trest od 4 do 10-tich rokov odňatia slobody.

Známa kráska však situáciu vidí inak a jej útok voči podguráženemu mužovi bol podľa jej slov iba sebaobrana – sama vraj skončila práceneschopná. Sudkyňa napokon pojednávanie odročila na jún, kedy by mal odznieť aj konečný rozsudok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/tvjoj