Deň D, na ktorý sa MM zápasník Karlos Vémola a jeho atraktívna polovička Lela Ceterová vo veľkom pripravovali, sa pomaly blíži. Veľkolepá svadba, akú Česko ešte nezažilo, sa však 26. júla napokon konať nebude. Čo sa stalo?

Minulý rok známy československý pár prežíval turbulentné obdobie. Po búrke však vyšlo slnko a Karlos na prvé narodeniny dcérky Lili požiadal jej maminu a svoju partnerku o ruku. O sedem mesiacov nato si mala dvojica povedať áno, avšak svadba, označovaná ako nezabudnuteľná, sa prekladá o rok.

Lela a Karlos mali už dopodrobna všetko naplánované, no ako sa hovorí – človek mieni život mení. ,,Nečakali sme, že nás postretnú také zdravotné komplikácie. Karlosa tento rok čaká náročná operácia ruky. Ja mám teraz rizikové tehotenstvo,“ pre český Blesk objasnila budúca dvojnásobná mamička. V pôvodný termín by si vraj ani ona, ani jej polovička životnú udalosť neužili poriadne.

,,Myslím, že sme sa rozhodli správne. Berieme to pozitívne aj preto, že za rok bude medzii nami už ďalší člen rodiny a budeme si môcť všetko s našou rodinou a priateľmii naozaj užiť dosýta,“ ďalej uviedla Lela. Tiež prezradila, že dátum 26. júl ostáva nemenný, nakoľko sa vtedy snúbenci zoznámili a považujú ho za magický.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/karlos_terminator_vemola, lela_ceterova_official