Po dlhých a ťažkých bojoch poznáme meno víťaza šou Československo má talent, pričom najviac sms hlasov od divákov získala mladá bubenička Nikoletka Šurinová. Jej prvenstvo sa však u mnohých ľudí s veľkým úspechom nestretlo, a na to najmä u fanúšikov jej najväčšieho protivníka Bokiho. A čo si o svojej talentovej konkurentke myslí samotný raper?

Nikoleta Šurinová a Gábor Bogor. Títo dvaja mladí hudobnícíci sa proti sebe stretli v poslednom rozstrele Československo má talent, v ktorom rozhodovala naozaj každá smska. Šek v hodnote 50 000 eur napokon skončil v rukách bubeníčky Nikoletky. Boki však určite nemusí byť sklamaný, nakoľko sa o vznik svojej základne fanúšikov a úspešný štart kariéry postaral hneď v prvom kástingu, kedy mu porota jasne povedala, že patrí na veľké pódiá.

Ceskoslovensko ma talent

Ľudia sa rozdelili na dva tábory

Mnohí ľudia ale s víťazkou spokojní nie sú a v komentároch na sociálnych sieťach ju neváhajú zavaľovať poriadnou kritikou, dokonca ju označujú rôznymi vulgarizmamy. Pohár trpezlivosti už pretiekol aj Jojke, ktorá si Nikoletku zastala a nášmu národu poriadne vyčistila žalúdok. Ako však na Nikine víťazstvo a ju samotnú reaguje strieborný Boki?

Čaká nás zrejme poriadne prekvapenie

“Nikolka je veľmi milé a talentované dievčatko! Veľmi som si ju obľúbil a tak isto aj rodičov, ktorí sú veľmi dobrí ľudia! Nikolka si prvé miesto zaslúžila,” napísal 23-ročný raper. Zároveň príjemne šokoval náznakom o spolupráci práve s jeho mladšiu kolegyňou z Talentu. “Možno sa dočkáte aj spoločnej skladby. Gratulujem ti a nech sa ti darí,” doplnil Boki popis k fotografii, na ktorej mu robí gardé vysmiata Nikoletka. Vyzerá to teda tak, že sa máme na čo tešiť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/bokmajster | Foto: Instagram/bokmajster, tvjoj. joj.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)