Z celebritných krások, ktoré otehotneli v druhej polovici minulého roka, sa postupne stávajú maminy. Po tanečnici Ivane Gáborík či moderátorke Erike Judínyovej tak čoskoro zamieri do pôrodnice aj známa slovenská herečka Kristína Greppelová. Pozrite sa, ako jej to pristane s bruškom!

Začiatkom februára svoje tehotenstvo potvrdila aj krásna slovenská herečka Kristína Greppelová, ktorú môžete poznať napríklad z televíznych projektov Panelák, Dovidenia, stará mama či Prázdniny, kde si zahrala maminu Klaudiu. Práve so svojou seriálovou dcérou Lily, a teda mladou herečkou Karolínou Kubánkovou, si vyšla Kristína na zmrzlinu, čo sa nezaobišlo bez milej spoločnej pamiatky v podobe fotky.

Kristína so svojou seriálovou rodinkou z Prázdnin

Podľa záberu, ktorým sa talentovaná tínedžerka pochválila na sociálnej sieti, je jasné, že bábätko si v brušku jej kolegynky krásne rastie a čochvíľa sa vypýta von. Ako je už známe, manželka herca a budúceho otecka Tomáša Palondera nosí pod srdcom dievčatko, pričom do ich rodinky by malo pribudnúť na prelome júna a júla.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristína s manželom Tomášom Palonderom, za ktorého sa vydala v roku 2018

Kristína a Karolína

Zdroj/Foto: Facebook/Karoly Kubánková, Instagram/tvmarkizaofficial, tvjoj