Počas natáčania seriálu Nový život, ktorému nedávno padla posledná klapka, vzplanuli priateľstvá. Dvaja z hlavným protagonistov Milo Kráľ a Betka Stanková teraz prezradili, čo si z pľacu preniesli aj mimo kamier. 

Títo známi divadelní a televízni herci si v rodinnej snímke zahrali manželský pár, ktorého puto bolo natoľko silné, že zvládlo aj neveru spisovateľky túžiacej po kariére. Diváci mohli chémiu medzi aktérmi cítiť i cez obrazovky, a tak sa dá len ťažko veriť, že sa pred natáčaním projektu ešte nikdy nevideli.

,,My sme sa s Betkou videli prvýkrát na čítačke tohto seriálu. Teda, ja som ju poznal ako herečku. Videl som ju vo Vyprávěj a veľmi sa mi tam páčila. Ale ona mňa pochybujem, že poznala,“ prezradil pre portál Joj.sk talentovaný hudobník, ktorý si svoje súkromie prísne stráži.

,,To už potom prenášaš aj mimo kamery. Je normálne, ak hráte manželský pár, tak už aj v tom zákulisí pomaly komunikujete ako manželia. Dostane sa ti to pod kožu a je to normálne. A je to dobré,“ dodal Milo, ktorý sa s Betkou niekoľkokrát stretol i mimo pľacu.

,,Jednoducho sme si museli nejakým spôsobom sadnúť, ale nemyslím si, že my sme pre to niečo robili. Ja si myslím, že to bol veľmi dobrý výber režiséra, že nás dal dokopy aj napriek tomu, že sme spolu nikdy nepartnerili v tej práci. To bol podľa mňa šťastný výber Honzy Nováka,“ skonštatovala Stanková. V budúcnosti sa tak dvojica možno opäť stretne pri natáčaní iného projektu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk | Foto: Instagram/tvjoj